X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Yaklaşık 2 bin 500 oteli bünyesinde bulunduran Türkiye’nin en büyük çatı örgütlerinden Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), temizlik ürünleri sektörünün önemli oyunculardan Nilco ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Porto Bello Hotel’de gerçekleştirilen anlaşmaya TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık ile Nilco Satış Müdürü Metin Babacan imza attı. Yapılan anlaşmayla Nilco, TÜROFED üyelerine temizlik ve ürünler hakkında bilgiler vererek hem sektöre hem çalışanlara fayda sağlayacak.

Konu hakkında bir açıklama yapan Nilco Satış Müdürü Metin Babacan, TÜROFED ile yaptıkları anlaşmanın içeriği hakkında bilgi verdi: “TÜROFED ile yaptığımız 3 yıllık anlaşma ile otelcilik sektöründeki temizlik ve hijyenin önemini bir kez daha vurgulayarak verimliliği ve performansı arttırmaya yönelik çalışmalar ile desteklemeyi amaçlıyoruz. Spor dünyasının tanınmış isimlerinden ve turizm sektörüne yıllarını vermiş çok çeşitli başarılara imza atan Turgay Kıran’ın Başkanlığını yürüttüğü Nilco Academy International geçen yıl kurduğumuz tüm faaliyetlerin altyapısı olan bir eğitim kurumudur. Bu sayede tecrübe ve birikimlerimizi daha sistematik paylaşmayı hedefleyerek, özellikle otel çalışanlarına doğru amaca yönelik, doğru ürün seçimi ve uygulaması, sistemlerin kullanımı, hem teorik hem de uygulamalı bir şekilde ele alınmasını ve eğitiminin verilmesini amaçlıyoruz. Bu misyonu ileriki dönemlerde tüm paydaşlarına aktarmayı ilke olarak benimsemekteyiz.Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!