X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

AKTOB HAKKINDA

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB), konaklama sektöründe, sistemli birlik yapılanması gereksinimi üzerine 1984 yılında kurulmuştur.

Faaliyetine, Antalya Turistik İşletmeciler Derneği (ANTİD) adı ile başlayan birlik ardından adını; Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (AKTİD) ve Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) olarak değiştirmiştir. Birlik; hizmet üreticilerinin tek merkezden, sektörün ulusal ve uluslar arası kurum ve kuruluşlar ile iletişimini sağlamak, sektörü kalite, çağdaşlık ve liderlik üçgeninde buluşturmak hedefi ile çalışmaktadır.

Kuruluşundan bu yana AKTOB, kaliteyi felsefesi yaparak devam ettirdiği bu yolculuğuna 30 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

Aynı zamanda, ülke turizminde ağırlıklı paya sahip olan Antalya’yı marka yapmak ve dünya turizm pazarında lider destinasyon yapmak vizyonumuzla oluşturduğumuz Antalya Tanıtım Komitesi içerisinde de çalışmalarımız yine aynı felsefe ile devam etmektedir.

504 üyesi bulunan AKTOB; 145 binden fazla oda ve 313 binden fazla yatak kapasitesi ile konaklama sektörünü temsil eden en büyük örgütlü yapılardan birisidir.

Başta üye sayısının ve hizmetlerin artırılacağı önümüzdeki dönem hedeflerine paralel olarak birliğimiz, kamusal alanda daha etkin görevler almayı ve sektör bazında yön veren, yol gösteren ve yaptırımları olan bir yapıya kavuşturma çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Saygılarımızla,

Dr. Erkan Yağcı


AKDENİZ TURİSTİK OTELCİLER VE İŞLETMECİLER BİRLİĞİ

Erkan YAĞCI
Yönetim Kurulu Başkanı

Kaan Kaşif KAVALOĞLU
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Ece TONBUL
Ramazan KARA
Mehmet TÜMBÜL
Zafer ALKAYA
Hasan Ali CEYLAN
Nihat VURAL
Selçuk AKILTOPU
İ. Fikret DEMİRTÜRK
Ahmet ÇEVİK
Murat KALAYCI
Mehmet Ali KARAMANCI
İbrahim YAŞAR
Ahmet EĞRİTAŞ

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB), sektörün ulusal ve uluslararası kuruluşlarla iletişimini sağlayarak, sektörü kalite, çağdaşlık ve liderlik üçgeninde buluşturmak amacıyla 1984 yılında kurulmuştur. AKTOB, hizmet üreticilerinin tek merkezden, sektörün ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlar ile iletişimini sağlamak, sektörü kalite, çağdaşlık ve liderlik üçgeninde buluşturmak hedefiyle çalışmaktadır.

Üye Sayısı: 516
Yatak Kapasitesi: 324.487
Oda Sayısı: 150.654

 Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!