X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık; Güney Kore'de 20 - 21 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen fuara Güney Kore Otelciler Birliği'nin davetlisi olarak katıldı.

Haco Group CEO'su Cavit Yıldız ve Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Yöneticisi Lee Jaesang ile birlikte fuara katılan Osman Ayık, Güney Kore Büyükelçimiz Ersin Erçin ve THY Seul Büro Müdürü Mehmet Gurulkan'ın katılımıyla Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ile Güney Kore Otelciler Birliği arasında işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Yapılan ikili görüşmeler oldukça yapıcı geçmiş, iki ülke turizmcilerinin birbirleriyle turizm alanındaki tecrübelerini aktarmalarını sağlamak amacıyla işbirliğinin sürdürülmesi konusunda mutabık kalınmış, Osman Ayık, Güney Kore Otelciler Birliği Başkanı Yong - Jong Yoo'yu Türkiye'ye davet etmiştir.

Ziyaretin ardından Haco Group CEO'su Cavit Yıldız, Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Yöneticisi Lee Jaesang ile birlikte fuara katılan Osman Ayık, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile bir araya gelerek, hem fuar hem de Güney Kore turizmi hakkında bilgi verdi. Bakan Ersoy ilk fırsatta Güney Kore'yi ziyaret edeceğini ifade etmiştir.

İstanbul'da gerçekleştirilen toplantıda Bakan Ersoy, en kısa zamanda seyahat programına Kore'yi de ekleyeceğini belirterek, yeni pazarlara her zaman açık olduklarını dile getirmiştir.

 

 

 

 

 Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!