X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, yayımladığı mesajla tüm turizm camiasının Turizm Haftası’nı kutladı.

Başkan Ayık’ın mesajı şöyle: “Türkiye’nin yıllar önce “bacasız sanayi” olarak tanıdığı turizm, şimdi ülkemizin en önemli sektörleri arasında yer alıyor. Turizmin ülkemize getirdiği döviz ve yarattığı istihdam görmemezlikten gelinemeyecek boyutlara ulaşmıştır. Doğası, tarihi ve turizm tesisleri ile dev bir turizm potansiyeline sahip bulunan Türkiye, bunların yanında hizmet kalitesi ve misafirperverliği ile dünyanın en önemli turizm ülkeleri içine girmiştir. Bu sektörün daha sağlam ayaklar üzerinde durabilmesi için korunması ve desteklenmesi şarttır. Böylesi önemli bir sektörü, çağa ayak uydurarak daha da geliştirebilirsek Türkiye’nin ekonomik hayatına çok önemli katkılar sağlamaya devam edeceğine inancımız sonsuzdur.

Ancak, güney komşularımızın içinde bulunduğu süreç ülkemiz turizmini de ister istemez etkilemektedir. Turizmin en önemli argümanı olan ‘barış’ sağlanamazsa çok sağlıklı bir turizm yapılması söz konusu değildir.  Bu vesile ile daha iyi bir turizm için barış ve hoşgörü dileyerek tüm turizm camiasının Turizm Haftası’nı kutlarım.

Turizm Haftası ile açılışını gerçekleştirdiğimiz 2018 Turizm Sezonu için de sektörün tüm bileşenlerine başarılar dilerim…”Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!