X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Almanya’nın önemli turizm dergisi FVW’nin Antalya’da düzenlediği çalıştay Alman ve Antalyalı turizmcileri bir araya getirdi. Yapılan konuşma ve panellerde Türkiye turizminin içinde bulunduğu durum analiz edildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda Miracle Resort’te gerçekleştirilen organizasyona; Sunexpress, Miracle Hotel, Diana Travel, Öger Tours, Bentour-Regnum Hotel, Barut Hotels, Baia Hotels, Delphin Hotels, Aska Lara Hotel, Concorde De luxe Hotel destek veren kuruluşlar arasında.

Çalıştayın açılış konuşmalarını Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Yusuf Hacısüleyman ve Alman Seyahat Acenteleri Birliği (DRV) Başkanı Norbert Fiebig yaptı.

Toplantının açılışında Türk ve Alman turizmcilere seslenen Başkan Ayık, “Türk turizmi, partnerleri ile büyük bir değer yarattı. Ancak dünyada yaşanan terör saldırıları ve sıkıntılar işimizi yapmamızı engelliyor. Hiçbir şey bizim işimizi engellememeli. Biz hizmet standartlarımızdan ve kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz'' dedi.Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!