X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

TÜROFED Başkanı Sururi Çorabatır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Ankara’da bir araya geldi.

Türkiye Otelciler Federasyonu’nun (TÜROFED) yeni Başkanı Sururi Çorabatır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u makamında ziyaret etti. Başkan Çorabatır ve yönetim kurulu üyeleri, 3 yıl boyunca yapacakları çalışmalar hakkında Bakan Ersoy’a bilgi verdi.

TÜROFED Başkanı Çorabatır, gerçekleştirilen ziyarette bakanlık ile işbirliği ve dayanışma içinde Türkiye turizmine katkı koymaya devam edeceklerini söyledi. Bakan Ersoy ise Başkan Çorabatır ve yönetim kurulunu tebrik ederek başarılar diledi. Bakan Ersoy, bakanlığın 2020 turizm adına yapacakları çalışmalar hakkında TÜROFED üyelerini bilgilendirdi.

Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın da yer aldığı buluşmaya Başkan Sururi Çorabatır’ın yanı sıra ETİK Başkanı Mehmet İşler,  GETOB Başkanı Bülent Bülbüloğlu, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, ALTİD Başkanı Burhan Sili, ÇUKTOB Başkanı Tayyar Zaimoğlu, BODER Başkanı Halil Özyurt, FETOB Başkanı Bülent Uysal, KODER Başkanı Tacettin Özden, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, ATİD Başkanı Birol Akman ve BAKTOD Başkanı Halit Ergül katıldı.Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!