X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Rusya pazarından aldığı payı yükseltmek isteyen turizmcilerimiz, Rusya’nın Yekaterinburg kentinde gerçekleştirilen Seyahat ve Turizm Fuarı’nda Türkiye’yi tanıtıyor. Bugün kapılarını açan fuarda Türkiye’ye olan ilgi dikkat çekiyor.

Türkiye’nin iki ana pazarından biri olan Rusya’daki fuar ve turizm organizasyonlarını yakından takip eden turizmcilerimiz bugün kapılarını açan 23. Yekaterinburg Seyahat ve Turizm Fuarı’nda Türkiye’nin tanıtımına tüm hızıyla devam ediyor.

Yaz Fuarı olarak bilinen ve 6-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen fuarın açılışında konuşan Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Rus tatilcileri Türkiye’ye davet etti.

Fuarın açılışının ardından Türkiye stantlarındaki yoğun ilgi dikkat çekti. Fuarın ilk saatlerinde başlayan bu ilginin fuar boyunca devam etmesi bekleniyor. Fuardaki ilgiyi ve Rusya pazarındaki son durumu değerlendiren TÜROFED Başkanı Osman Ayık, “Ülkemizin iki ana pazarından biri olan Rusya’da bu sene Türkiye’ye karşı çok iyi bir ilgi var. Moskova’da olduğu gibi burada da bu ilgiyi gözlemliyoruz. Bu sene Rusya pazarından iyi bir performans bekliyoruz. Ruslar Türkiye’den aldıkları hizmet ve kaliteyi başka bir ülkede bulamaz. Bu nedenle Rusyaların ilgisinin önümüzdeki yıllarda da artarak devam edeceğini düşünüyoruz” dedi.

Fuar açılışının ardından TÜROFED ve fuar yönetimi arasında bir işbirliği protokolü imzalandı. Bu protokol ile Türk otellerinin fuarda daha fazla yer almasının önü açıldı.Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!