X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilen terör saldırısının ardından TÜRSAB, TÜROFED, TÜROB, TTYD, TUREB ve TURYİD oluşan turizm sektör temsilcileri teröre karşı ortak bir basın bildirisi yayınladı.

Atatürk Havalimanı'nın sadece İstanbul gibi bir büyük kentin uluslararası havalimanı değil, dünya sivil havacılık trafiğinin en yoğun noktalardan biri olduğuna dikkat çekilen açıklamada, şöyle: 
"İstanbul'u dünyanın sayısız ülkesi ile bağladığı gibi, İstanbul'u durak yaparak batıyı doğuya, kuzeyi uzakdoğuya, Afrika'yı Avustralya'ya bağlayan, Asya ile Amerika kıtalarını buluşturan önemli bir kavşak noktası. İşte terörün bu kanlı elleri dün bu kavşak noktasına uzandı. Bilanço yine ağır. Bu kez yalnızca Türkiye'yi, yalnızca İstanbul'u hedef almadı; Dış Hatlar Terminali'ni seçerek her milletten insanı, her ülkenin vatandaşını hedef aldı. Ülke, milliyet, renk, sınır gözetmeksizin kanlı ellerini yeryüzünde yaşayan herkese, dünya insanına uzattı."

Terörün artık yalnızca ülkemizi değil, tüm dünyayı tehdit ettiğinin vurgulandığı açıklamada, "Kalplerimiz ve dualarımız ortak, dileklerimiz aynı: TERÖRÜN DURMASINI İSTİYORUZ." deniliyor.

 Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!