X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
SunExpress, 2019 yaz dönemi için toplam kapasitesini yüzde 15 arttırdı
2018-12-27 17:17:03
SunExpress, 2019 yaz dönemi için toplam kapasitesini yüzde 15 arttırdı

Lufthansa ve Türk Hava Yolları bağlı ortak kuruluşu SunExpress, 2019 yaz dönemi için toplam kapasitesini %15 arttırıyor. 80 uçaklık filosu ile Almanya, Avusturya ve İsviçre’deki 18 havalimanından Avrupa’daki 37 havalimanına ve toplamda 30 ülkeden 90 destinasyona uçacak.

Havayolu, en büyük destinasyonu olan Antalya’ya, Almanca konuşulan 3 ülkeden ve Basel, Zürih ve Viyana’dan da uçuşlar dahil olmak üzere toplamda 3,5 milyon koltuk kapasitesi sunacak. İzmir’in kapasitesi ise Düseldorf, Hanover, Münih ve Stutgart’tan daha fazla uçuş ile 3’te 1 oranında artarak 1,6 milyon koltuğa yükselecek; aynı zamanda Dalaman ve Bodruma da daha fazla servis kapasitesi sağlanacak. Bunun yanı sıra, hava yolu önümüzdeki yaz, Münih- Ankara ve Münih- İzmir uçuşlarını da kapsayacak ortak uçuş sayesinde Lufthansa ile de daha yakın işbirliği içerisinde olacak. .

SunExpress ayrıca, Antalya’ya yeni kalkış noktaları olarak Oslo, Gothenburg, Eindhoven ve Prag gibi Avrupa şehirlerinden uçuşları ile de Türkiye’ye uçuşlarını arttıracak.

Thomas Cook Grup’a ait havayolu Condor da Hamburg’tan mevcut destinasyonlarına Yunanistan’da Kalamata’yı, İtalya’da Olbia’yı ve Fas’ta Agadir’i ekleyecek ve Hanover’dan Kavala, Preveza ve Samos’u Yunanistan’daki destinasyonlarına, Lamezia Terme’yi İtalya ve Zadar’ı da Hırvatistan’daki destinasyonlarına ekleyecek.

Genel olarak, Condor 2019 yazında istikrarlı uçuş operasyonlarına fazlasıyla odaklanacak. Bu durumu, Thomas Cook Grup Havayolu Kurulu Başkanı Christoph Debus” “ Gelecek yaz özel odağımız, müşterilerimize verdiğimiz ve dikkatli uçuş planlaması ve ekstra operasyonel uçak rezervlerimiz ile yüksek sezon boyunca da tutmak istediğimiz kalite sözü üzerine olacaktır” şeklinde ifade etti.

Genellikle daha küçük bölgesel havalimanlarından uçuşları olan Almanya bölgesinden de gelecek yıl yeni destinasyonlara uçuşlar eklenecek. Ana Havalimanı Berlin- Tegel’den Antalya, Djerba, İbiza, Mykonos, Sharm el Sheikh ve Varna olmak üzere 6 yeni rotaya uçuşlar gerçekleştirilecek.

Aynı zamanda Münih’ten Djerba ve Varna’ya, Bremen’den İbiza, Corsica, Zadar ve Larnaca’ya, Münster/Osnabrück’ten İbiza ve Larnaca’ya, Friedrichshafen’ten İbiza ve Olbia’ya, Dresden’den Dalaman ve Larnaca’ya ve Nürnberg’ten Bodruma’da uçuşlar gerçekleşecek.Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
antalya çit antalya düğün salonları