X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Yaklaşık 8 yıl TÜROFED Başkanlığı’nı yürüten ve geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen TÜROFED 6. Olağan Genel Kurulu’nda görevini Sururi Çorabatır’a devreden Osman Ayık, yayımladığı mesajla başkanlık yaptığı dönemde kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Osman Ayık’ın yayımladığı mesaj şöyle:

Yaklaşık 8 yıldır yürüttüğüm Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevimi, 21 Aralık 2019 tarihinde yapılan TÜROFED 6. Olağan Genel Kurulu ile sonlandırmış bulunmaktayım. TÜROFED yönetimini üstlenen Sururi Çorabatır ve takım arkadaşlarını kutluyor, Türkiye turizminin en önemli yapı taşı olan konaklama sektörüne önemli katkılar sağlayacaklarına gönülden inanıyor yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

Türkiye turizmine ve konaklama sektörüne katkı koymak adına yürüttüğümüz bu görevde beni destekleyen ve her zaman yanımda olan aileme kucak dolusu teşekkür ediyorum. Ayrıca başta Turizm Bakanlarımız olmak üzere bütün Bakanlarımıza ve Bakanlık bürokratlarımıza, Valilerimize, Belediye Başkanlarımıza, Kaymakamlarımıza ve yerel yöneticilerimize, TÜROFED Yönetim Kurulu’ndaki çalışma arkadaşlarım ve tüm TÜROFED ailesine, TÜRSAB ve TTYD başta olmak üzere tüm STK’larına teşekkürü borç bilirim.

Bundan sonra Türkiye turizmine katkı koymaya özveri ve tutkuyla devam edeceğim.

Türkiye’nin geleceği turizmdedir.

Sevgi ve Saygılarımla…

Osman AyıkHaber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!