X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

TÜROFED Başkanı Osman Ayık, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve TTYD Başkanı Oya Narin, 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) kapsamındaki iki farklı organizasyon ile Türkiye turizmini masaya yatıracak.

Türkiye turizminin en önemli sivil toplum örgütü başkanları Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin ilk olarak 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı kapsamında düzenlenen panelde Türkiye turizminin geleceğini konuşacak. Ayık, Bağlıkaya ve Narin, panel moderatörü Prof. Dr. İbrahim Birkan'ın sorularını yanıtlayacak. Panel, 1 Şubat 2019 tarihinde saat 11.30 - 12.30 arasında 10. salonda gerçekleştirilecek.

TÜROFED Başkanı Ayık, TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya ve TTYD Başkanı Narin, aynı gün TTYD'nin standında NTV'den canlı olarak yayımlanan "Turizmde Dönüşüm" programına da katılacak. Başkanların Türkiye turizmini değerlendireceği program saat 14.30'da başlayacak.


 

 Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!