X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
ITB Berlin stand ücretleri iade edilecek
2020-03-05 17:47:18
ITB Berlin stand ücretleri iade edilecek

ITB Berlin Turizm Fuarı’nın iptal edilmesinin ardından fuar yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre; ödemesi önceden alınmış olan stand kiralama ücretleri, katılımcı bilet ücretleri ve AUMA ücretleri iade edilecek.

Konu hakkında açıklama yapan TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Sururi Çorabatır: “Değerli Üyelerimiz; 2020 ITB Berlin Turizm Fuarının iptal edilmesinin ardından fuar yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre; ödemesi önceden alınmış olan stand kiralama ücretleri, katılımcı bilet ücretleri ve AUMA ücretleri (Stand Kayıt Formunuzda yer alan) iade edilecektir.

Bunun için ekte sunmuş olduğumuz ‘İade Talep Formu’ doldurularak, debitoren@messe-berlin.de e-posta adresi üzerinden ilgililere iletilmesi gerekmektedir. Ödemeleri önceden alınmamış olan katılımcı ve ziyaretçi biletlerinin faturalandırılması yapılmayacaktır, direkt olarak iptal edileceklerdir.

Medya paketi, stand inşaat kiralama paketleri veya ek hizmet paketleri satın alanlar için ise, Messe Berlin tarafından ITB Berlin 2021’de iyi niyet çerçevesinde telafi edileceğini belirtmişlerdir.

Gelişmeler hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.”

Ek İade Talep Formu için tıklayınız

ITB Berlin 2020 Stand Ücretlerinin İadesi için tıklayınız


Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
antalya çit antalya düğün salonları