X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nin (ALTİD), sürdürdüğü iç pazar tanıtımı kapsamında 6 aile Alanya’da tatil yapacak.

ALTİD, 28-31 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’ndaki (EMITT) tanıtım çalışması kapsamında gerçekleştirdiği 6 aileye tatil hediyesi etkinliğinin çekilişi ALTİD toplantı salonunda yapıldı. Çekiliş sonrasında yaptığı açıklamada iç turizm pazarının son derece önemli olduğunu söyleyen Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve ALTİD Başkanı Burhan Sili, “Bölgemiz turizminin sürdürülebilirliği anlamında yüzde 20-25 oranında iç pazardan fayda sağlaması gerekiyor. Bu anlamda dünyanın en büyük 5’inci turizm fuarı olarak kabul edilen, 70 ülkeden 4 bin 550'yi aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla düzenlenen turizm fuarı EMITT’e 19 yıldır soluksuz katılıyoruz. Son 16 yıldır da standımızda büyük ilgi gören Alanya tatili çekilişiyle aileleri Alanya ile tanıştırıyoruz. Bugün de son yapılan fuarda alınan başvuruların çekilişini yaparak 6 aileye Alanya tatili hediye ettik” dedi.

TALİHLİLERİN İSİM LİSTESİ

Her aileden 3 kişinin, toplamda 18 kişinin tatil yapabileceği çekilişte kazanan talihlilerin isimleri şöyle: İsmail Yavuz (Makine Teknisyeni), Erol Us (Emekli), Gerelsuren Surhbat (Öğrenci), İbrahim Gürsel (Emekli), Fatma Türkoğlu (Elektrik Mühendisi) ve Hüseyin Makinacı (Emekli). Yedek talihli listesi ise sırasıyla şu isimlerden oluştu: Pelin Fırat, Fatma Erus, Ahmet Dursun, Fevziye Beyli, Hatice Gür ve Aylin Hacı.Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!