X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda dün akşam saatlerinde gerçekleşen terör saldırısını kınadı.

TÜROFED Başkanı Ayık’ın açıklamaları şöyle:  “İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen terör saldırılarından sonra lanetlemekle terör saldırılarının önüne geçilemeyeceğini gördük. Art arda olan terör saldırıları Türkiye’nin güvenli ülke olarak kabul edilebilirliğini zorlamaktadır. Bir an önce gerekli tedbirlerin alınması ve Türkiye’nin hem vatandaşlarımız hem de yurt dışından gelen misafirlerimiz için güvenli bir ülke haline getirilmesi gerekiyor.

Rusya ve İsrail’le atılan olumlu adımlarla yükselen umutlarımız Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen terör saldırısıyla tekrar karanlığa boğuldu. Bir kez daha yinelemek isteriz ki terör artık tüm dünyanın sorunudur. Bu sorunu çözmek için tüm dünyanın el ele verip hareket etmesi gerekir. Bu vahim saldırıda yaşamını yitirenlere rahmet, yaralılara şifa ve tüm halkımıza başsağlığı diliyoruz”Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!