X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD), bu yıl 41'incisi düzenlenen Turizm Haftası kapsamında Anıtkabir’i ziyaret etti. Ankara turizm sektörü temsilcilerinin ,bir arada olduğu törende ATİD Başkanı Birol Akman, Anıtkabir mozolesine çelenk koyarak tüm üyeleriyle saygı duruşunda bulundu. Anıtkabir özel defterini imzalayan Akman, şunları yazdı:

“Bugün 41. Turizm Haftası münasebetiyle Ankara sektör temsilcileriyle huzurunuzdayız. Türkiye, son 30 yıldır turizmin önemini kavradı ve bu alanda gerçekten dünyada parmakla gösterilecek bir başarının altını imzaladı. Bu başarının mimarları olarak hep birlikte huzurundayız. Gerçekten bu alanda başarılı çıtayı, çizgiyi daha yükseğe çıkarmak için hep birlikte bir çalışma azmi içindeyiz.”

Ankara Turizm Pazarındaki Haklı Yerine Kavuşacak

Anadolu turizminin tüm dünyaya tanıtılmasının önemini vurgulayan Akman yazısına şöyle devam etti: “Büyük Atatürk, Ankara, turizm pazarında ki her türlü taleplere karşılık verebilecek potansiyele sahip bir şehirdir. Başkent turizmi mutlaka layık olduğu olduğu yere gelecektir. Eşsiz tarihi ve doğa zenginliği ile Ankara’yı turizm de parlayan bir yıldız haline getireceğimize söz veriyoruz”Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!