X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

ANFAŞ, değişen yapısıyla birlikte hayata geçirdiği yeni projeleri ve hedefleri tanıtmak için Antalya'dan startını verdiği basın ve sektör buluşmalarının Ankara'daki toplantısını dün gerçekleştirdi. Sheraton Otel'de bir araya gelinen buluşmaya ANFAŞ Genel Müdürü Murat Özer, Türkiye Otelciler Federasyonu'nu temsilen ATİD Başkanı Birol Akman ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı. 

ANFAŞ fuarlarına sektör paydaşlarının tam destek verdiği toplantıda ANFAŞ Genel Müdürü Murat Özer, Ankara’ya ortak proje çağrısı yaptı. Yurt dışı çalışmalarının hız kazandığını ifade eden Özer, “Fuarlar iç piyasadaki daralmanın çıkış noktasıdır” dedi. ANFAŞ – Antalya Fuarcılık A.Ş., değişen yapısıyla birlikte hayata geçirdiği yeni projeleri ve hedefleri tanıtmak için Antalya’dan startını verdiği basın ve sektör buluşmalarının Ankara’daki toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantı, ANFAŞ Genel Müdürü Murat Özer’in yeni projeler ve yol haritasını anlatan sunumuyla başladı. Özer; geçtiğimiz yıl itibariyle değişim rüzgarını arkasına alan ANFAŞ’ın, Türkiye ve bölgeyi beraber kalkındıracak yeni yol haritası ve projeleri hakkında bilgi verdi. ANFAŞ’ın iki marka fuarı HotelEquipment ile FoodProduct’ın yanı sıra iki yeni projenin de startını verildiğini söyleyen Özer, fuarlardaki değişimlerin Türkiye ekonomisinde sıçrama yapacağını ifade etti.

Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı Birol Akman ise HotelEquipment Fuarı’nın Türk turizminin gelişmesi için son derece önemli bir organizasyon olduğunu söyleyerek desteğin devam edeceğini söyledi.

 Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!